Перейти до вмісту

Аграрний фронт зустрічається на “Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses” 14-15 вересня у Варшаві

УкрАгроКонсалт та Співтовариство  виробників і споживачів бобових України анонсують нову подію аграрного фронту – “Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses“, що відбудеться 14-15 вересня у Варшаві.

Agro&Food Security Forum – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу.

Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу 2023-25 роках, перспективи виробничого та експортного потенціалу аграрної продукції, розбудову нових логістичних коридорів, визначити нові шляхи партнерства та спільних проєктів для запобігання кризі.

Також, 14-го вересня, напередодні форуму, відбудеться робоча поїздка до найбільших портів Польщі – Гдиня та Гданськ.

Запрошуємо всіх агро операторів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співпраці!

Дивіться деталі участі на веб-сайті події: https://agrofoodforum.org/.

“Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses” відбудеться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, УЗА, Укроліяпром, GPC, GAFTA.

Золотий спонсор – порт Гдиня, ÖZPOLAT MAKINA. Спонсори – CME Group, Агропромислова Група Арніĸа.

Долучайтеся!

Все буде Україна!