Перейти до вмісту

Grain Ukraine 2021 пройде 4–5 червня, головна тема — майбутнє зернового ринку

VІ Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine цього року відбудеться 4–5 червня, традиційно в Одесі. Чергова зустріч найпомітніших гравців зернового ринку цьогоріч пройде під гаслом Future Grain. Це означає, що акцент буде зроблено на обговоренні майбутнього зернової галузі.  

Серед хедлайнерів конференції – перші особи профільних міністерств та відомств:

  • Про стратегію розвитку аграрного ринку на найближчі 10 років ми поговоримо з Романом Лещенком, міністром аграрної політики та продовольства України
  • Про перспективи України у ролі транспортного хабу між Сходом та Заходом розповість Владислав Криклій, міністр інфраструктури України.
  • Про ДПСС як головні ворота українського зернового експорту поговоримо з Владиславою Магалецькою, головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Гарячі панельні дискусії Grain Ukraine збирають на одній сцені найвпливовіших представників бізнесу і влади, щоб дати різні погляди на гострі теми ринку. 

Так, на торговій панелі подискутуємо щодо перспектив українського зерна на зовнішніх ринках та майбутніх трендах — з Тарасом Качкою, заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Іванною Доріченко, арбітром GAFTA та управляючим директором TRADAIDE, Дмитром Фурдою, головним менеджером з торгівлі зерновими культурами компанії «‎Нібулон». 

Під час інфраструктурної панелі про майбутнє розвитку портів, їх вихід на конкурентоспроможний рівень та необхідні зміни до законодавства подискутуємо з Шота Хаджишвілі, співзасновником та директором групи компаній RISOIL S.A, Дмитром Ливчем, керівником аналітичного відділу «‎Центру економічного відновлення», Михайлом Різаком, заступником генерального директора із взаємодії з органами влади компанії «‎Нібулон», Юрієм Васьковим, власником компанії «‎Укрмара», Райвісом Вецкагансом, власником RV Transport Consulting, представником QTerminals, та Євгеном Ігнатенко, співзасновником компанії Grain Transshipment. 

Про чинні та майбутні фітосанітарні норми у розрізі українського експорту поговоримо з Аріною Корчмарьовою, віце-президентом Cotecna Inspection S.A. у Чорноморському та Балтійському регіонах, Владиславом Седиком, першим заступником голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

Окрім панельних дискусій учасники зможуть дізнатися про головні законотворчі ініціативи «‎з перших вуст», а також про конкретні дії з полегшення роботи на зерновому ринку та зміни інвестиційного клімату країни.

«Традиційно Grain Ukraine має статус найатмосфернішої аграрної тусовки року. Останні роки ми бачимо, які запеклі і дійсно корисні для ринку дискусії відбуваються на сцені, і продовжуються у неформальній обстановці. Зернові титани зустрічаються тут, щоб обговорити майбутнє», — говорить голова оргкомітету Grain Ukraine Ірина Бондаренко.

Організатори очікують понад 400 учасників. Для забезпечення підвищеного рівня захисту здоров’я подія пройде на свіжому повітрі, у Buddha Beach. Організатори події – компанія IdeasFirst, група TIS та зерновий термінал Neptune — запевняють, що на майданчику дотримуватимуться всіх вимог МОЗ щодо носіння масок, необхідної площі на кожного учасника, дистанції та постійної дезінфекції приміщень, аби гості могли зустрітися із колегами та друзями без шкоди для здоров’я. 

«Родзинка» конференції Grain Ukraine — її розважальна програма. Цього року організатори надихались фестивалем Burning Man з його атмосферою творчості, самовираження і свободи. 4 червня на учасників конференції очікує вечірка «Burning Year на Grain Ukraine», а 5 червня – relax-програма з аналогічною назвою в клубі Park Residence. Легендарний одеський відпочинок з активностями і музикою, неформальне спілкування, море: все, щоб відпочити у колі колег та друзів перед початком напруженого аграрного сезону.

Місце проведення Grain Ukraine 2021 — Одеса, перший день — Buddha Beach, вул. Віце-Адмирала Азарова, 1; другий день — Park Residence, Французький бульвар, 85.

Дізнатися більше та забронювати участь у конференції ви зможете на grain-ukraine.com, слідкувати за новинами конференції — на Facebook та LinkedIn.

 Конференція Grain Ukraine — важлива галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку: керівників українських агропродовольчих компаній, представників виконавчої та законодавчої влади, комерційних та інвестиційних банків, а також ідейних та технологічних трендсеттерів в агросфері. Тут обговорюються останні і майбутні зміни аграрного ринку, а також розвиток сталих бізнес-моделей і впровадження агроінновацій.