Перейти до вмісту

Матеріали конференції «Розвиток попри війну: зерно і переробка»

Шановні колеги! Рівно тиждень тому, 23-24 листопада 2023 року, у м. Рівне пройшла профільна агропромислова конференція «Розвиток попри війну: зерно і переробка», організаторами якої є Спілка «Борошномели України», Trend and Hedge Club та Agro Marketing Agency.

В першу чергу, хочемо подякувати всім партнерам, які підтримали цей масштабний та такий важливий для учасників українського аграрного ринку у військовий час захід:

Генеральним партнерам – ТОВ «Рівне-Борошно» та ТМ «Рум’янець»

Генеральному спонсору – «Бюлер Україна»

Фінансовому спонсору – платіжній системі Payoneer

Партнерам – компаніям «Віліс», «Вілія», OLIS, TRADEX AGRI GROUP, LNZ Group, МХП, EU NOMIA та UNIDO

Інформаційним партнерам – Latifundist, ProAgro, AgroPortal, Інтерфакс-Україна, ІА «АПК-Інформ», Barva Invest, AgroLux, «АгроЕліта».

Партнери конференції Розвиток попри війну: зерно і переробка

Також дякуємо за підтримку Аграрному комітету ВР України, Міністерству економіки України, Міністерству аграрної політики і продовольства України, Рівненській обласній військовій адміністрації, об’єднанню «Укрхарчопром», Всеукраїнській асоціації пекарів, Європейській Бізнес Асоціації, Українському Клубу Аграрного Бізнесу, Асоціації Бобових України, Ukrainian-European Business Hub.

Висловлюємо вдячність компаніям Buhler, LNZ Group, Growex Media Group, OKKO та «Штерн Ігредієнтс Україна» (Muhlenchemi), які долучилися до нагородження відзнакою «Незламні в тилу» тих представників агробізнесу, що змогли вистояти та продовжують незламно працювати попри війну.

Партнери нагородження "Незламні в тилу"

Окремо дякуємо партнерам, які радо прийняли учасників на своїх виробництвах в рамках практичної сесії конференції – компанії «Вілія» за організацію та відвідування її нового, сучасного борошномельного комплексу та TRADEX AGRI GROUP, яка організувала виїзд на свій елеваторний комплекс.

Tradex Agri

Viliya

Вдячні спікерам, які знайшли час у своїх напружених графіках та поділилися наявною актуальною інформацією, своїми прогнозами та баченням розвитку ринку, своїм досвідом.

Захід відвідало понад 200 представників аграрного та дотичних бізнесів як українських, так і іноземних  – виробники та переробники сільгосппродукції, постачальники борошномельної та круп’яної продукції, харчових домішок та комбікормів, обладнання та технологій, а також логістичних, транспортних та трейдерських компаній.

Дякуємо всім, хто, зважаючи на всі обставини наших реалій, долучився до конференції, взяв участь у обговоренні важливих тем під час дійсно палких дискусій.