Перейти до вмісту

ПРИЧІПНА ТЕХНІКА WIELTON САМА НАДІЙНА ТА ВИТРИВАЛА.

ТЕХНІКА, ЯКА ЗАЖДИ ПРАЦЮЄ ТА ЗАРОБЛЯЄ ГРОШІ!

WIELTON S.A. є одним з трьох найбільших виробників напівпричепів, причепів та кузовів для автомобілів у Європі та входить у десятку найбільших виробників у галузі.

Міцні основи дозволили сміливо виходити на зовнішні ринки. Місія групи Wielton полягає у створенні та забезпеченні найкращих транспортних рішень для бізнесу. Діяльність базується на чотирьох основних цінностях: люди, ініціативність, якість та безпека.

Люди – це найважливіший капітал і добро компанії. Не менш важливою для нас є якість кожного процесу. Ми представляємо найкращі рішення у всіх підрозділах компанії. Ми хочемо бути зразком у застосуванні найбільш ефективних організаційних та технологічних практик. Формуючи свою пропозицію, робоче середовище та процеси, ми також дбаємо про безпеку клієнтів та співробітників, а також про розвиток компанії.

Ми хочемо бути найкращими у своїй галузі та постійно збільшувати частку ринку нашої продукції. Ми намагаємось бути скрізь. Завдяки розгалуженій торговій мережі наша продукція продається у 35 країнах Європи, Україні, Росії, Азії та Африці. Понад 75 000 напівпричепів та причепів з логотипом Wielton вже випущено на дорогу. Нашими клієнтами є транспортні, будівельні, виробничі, збутові та сільськогосподарські компанії. Сучасні рішення та динаміка роботи є лейтмотивами нашої діяльності.

Ми роками розробляємо власну технологічну ідею. У всій групі Wielton працює понад 3000 співробітників, у тому числі 300 інженерів та конструкторів, які дбають про оптимізацію виробничого процесу та впровадження технологічних інновацій.

 

Під брендом WIELTON випускається широкий модельний ряд ПРИЧЕПНОЇ та НАПІВПРИЧЕПНОЇ техніки:

– напівпричепи-зерновози від 25м3 до 70м3;

– напівпричепи для дорожньо-будівельних робіт;

– напівпричепи тентовані;

– напівпричепи промтоварні цільнометалеві;

– напівпричепи-трали для перевезення техніки;

– напівпричепи-контейнеровози;

– шасі під забудову;

– кузова-забудови під шасі;

-причепи аграрні.

 

Переваги техніки WIELTON:
1) Осі SAF;

2) Рама посилена із конструкційної сталі S700 (Швеція);

3) Антикорозійна обробка рами за системою KTL;

4) Гальмівна система Wabco або KNORR (на вибір);
5) Зерновози мають товщину підлоги 8мм!!;

6) Сама краща марка алюмінію ENDUR-AL,яка стійка до стирання;
7) Бокові стінки (4мм+2,5мм проварені між собою). Порівняно з іншими виробниками, які мають більш тонкі стінки (2,5-3мм);
8) Гідроциліндр HYVA;
9) Гума посилена Brigestone 168 без доплати в 2020р.;

10) Амортизатори оригінали. Можна замовити у Вельтон чи у інших постачальників, що є зручно і швидко за термінами поставки;
11) Власна вага. Зерновози від 6 350кг, в залежності від комплектації та кубатури. За вагу сьогодні змагаються усі перевізники, особливо, коли встановлено контролюючі зважування на дорогах України.
12) Конструкція на стільки технічно правильно складена конструкторами заводу, що при заїзді на зважувальних пунктах, не виникає питань по навантаженню та розвісовці по осях.

 

Техніку WIELTON можна придбати за власні кошти або в лізинг від 1 до 5 років. Наш надійний партнер АТ «КРЕДОБАНК» пропонує найкращі умови: від 9% здорожчання на рік у гривні.

ОБИРАЮЧИ WIELTON, ВИ ОБИРАЄТЕ ЯКІСНУ, НАДІЙНУ ТЕХНІКУ, ЯКА СТАНЕ ВАШИМ ПАТНЕРОМ ТА ДРУГОМ НА ДОВГИЙ ЧАС.

 

З питань придбання техніки та технічної консультації, прохання звертатися:

Костенко Яна Олександрівна
+38 067 219 88 17

i.kostenko@wielton.com.pl
www.wielton.com.pl
WIELTON S.A.

«Вельтон-Україна»