Перейти до вмісту

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ФОРУМ – 2020

25 вересня 2020 року в “Прем’єр Готелі РУСЬ” відбудеться знаковий захід в молокопереробній галузі України: “Всеукраїнський Молочний Форум -2020”.

Подія, яку організовують “Спілка молочних підприємств України” та ЦНТІ, об’єднає в собі найбільших вітчизняних виробників молочної продукції, машинобудівні та технологічні підприємства, профільні Асоціації, інвесторів, представників Уряду та Верховної Ради України, іноземних гостей та експертів.

Під час Форуму будуть представлені та обговорені “Національна програма розвитку молочної галузі України на 2020-2030 роки”, програми державної підтримки вітчизняних виробників, створення конкурентних та прозорих умов внутрішньої торгівлі, шкільне харчування, новітні технології та обладнання, проблеми імпорту та експорту продукції, а також багато інших питань, що потребують швидкого вирішення.

Великі та малі, традиційні та крафтові — молочна галузь України повинна об’єднатися та разом відстоювати свої права та інтереси заради створення сучасного конкурентного вітчизняного виробництва молочних продуктів.